Kihlasõrmused | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Kihlasõrmused ()

Filter

Kihlasõrmused – väärtuslik ja ilus armastuse sümbol

Kihlasõrmus tähistab meie elu üht erilisemat hetke. Kihlasõrmus võib öelda rohkem kui film või raamat, sest see räägib kõiki keeli ja suudab väljendada mitte ainult seda, mis on praegu, vaid ka seda, mis on olnud ja mis tuleb. Need erilised ehted on ilmselt kogenud rohkem rõõmupisaraid ja õnnehetki kui ükski teine. Vanemad pärandavad kihlasõrmused oma lastele ja lastelastele, et hoida pere traditsioone ja väärtuseid.


Kihlasõrmust valides vali vääriskiviga sõrmus – enamasti läbipaistva teemandiga –, mis sümboliseerib suhte puhtust, helgeid kavatsusi, aga ka vastupidavust ja võimet läbida mis tahes elu keerdkäike. Givenist leiad laia valiku kihlasõrmuseid – briljantidega sõrmuseid on ka väga soodsas hinnaklassis. Kui plaanite kinkida kihlasõrmust, tähendab see kedagi, keda armastada. Ja see on ilus!


Kihlasõrmused – klassika ja uued trendid.

Given on suurepärane koht kihlasõrmuse ostmiseks, sest meid võib usaldada. Vali ehe kiirustamata. Samas austame klassikalisi väärtusi ja järgime ka uusimaid trende. Meie eeliseks pole mitte ainult kõrgeima kvaliteediga ehted, vaid ka professionaalsed ja lahked müügikonsultandid, kes aitavad teil õige sõrmuseni jõuda. Giveni valik sisaldab sõrmuseid paljudest kollektsioonidest ja kaubamärkidest:

  • Kollasest kullast teemantidega kihlasõrmused. Klassikaline. Selline sõrmus oli populaarne sada aastat tagasi ja on populaarne ka tänapäeval. See on turvaline valik;
  • Valgest kullast kihlasõrmused. Piisavalt klassikaline, aga valge kuld on veidi moodsam valik. Sõrmus võib olla kaetud teemantite või tsirkoonidega;
  • Punase kullaga kihlasõrmused. Nagu valge kulla puhul, on see kombinatsioon moodsam kui kollane kuld ja muutub üha populaarsemaks.;
  • Hõbedased kihlasõrmused. Samuti populaarne valik. Hõbe kombinatsioonis teemandiga näeb fantastiliselt ilus välja ja on väga taskukohase hinnaga.

Kuldsed ja hõbedased kihlasõrmused on saadaval lugematutes variatsioonides. Kui soovite kõiki lähemalt vaadata, siis külastage meie juveelikaupluseid üle Eesti. Kui oled leidnud õige sõrmuse, kuid antud sõrmust ei ole saadaval vajalikus suuruses, siis meil on võimalik ka antud sõrmus vastavalt soovile suuremaks või väiksemaks korrigeerida.


Kas kihlasõrmuste tellimine e-poest on turvaline?

Kui kulutad palju aega õige sõrmuse otsimisele ja lõpuks ka leiad, ei pea tegema muud, kui vormistama tellimuse, mida on Giveni veebipoes üsna lihtne teha. Õige valiku või turvalisusega seotud murede hajutamiseks oleme teie mugavuse huvides pakkumas järgmist teenust:

  • Lihtne ja kiire tellimuse tagastamine. Kui kihlasõrmust on vaja erinevas suuruses või kombinatsioonis, pole põhjust muretsemiseks.
  • 100% kindlustatud ja turvaline kohaletoimetamine. Mõistame selle saadetise tähtsust, nii et see on täielikult kindlustatud niipea, kui see teie ukseni jõuab. Vastutame selle eest kogu kohaletoimetamise aja.

Oleme hoolitsenud kvaliteedi, laia valiku, lihtsa tagastamise ja sajaprotsendiliselt turvalise kohaletoimetamise eest. Kõik, mida pead tegema, on vaadata oma teisele poolele silma ja mõistma, et see eriline hetk on käes.