Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Sõrmused ()

Filter

Naiste sõrmused – ilusad, peened, just Sulle

Sõrmus naise sõrmes – see pole lihtsalt asi, see on palju enamat. Naise sõrmuse taga on alati mõni lugu või sündmus, mis võib rääkida väga palju. Naiste sõrmused pole kunagi tavaline ost – see on eriline kingitus. Isegi kui see on kingitus iseendale, on see sama väärtuslik ja oluline. Sõrmused võivad parandada naiste enesetunnet, neid rõõmustada ja puudutada.


Sõrmused naistele. Kuidas valida?

Given valib oma sõrmuseid väga hoolikalt, meilt leiate ainult kõrgeima kvaliteediga, väärtuslikke, hoolikalt valitud eksemplare. Jagame need kahte suurde rühma:

 • Kuldsõrmused naistele. See on väga eriline valik, kuna valikus on:
  • Abielusõrmused;
  • Kihlasõrmused;
  • Vääris- ja poolvääriskividega kuldsõrmused;
  • Väärtusega klassikalised ja stiilsed sõrmused.

  Kuigi klassikaline - kollase kullaga sõrmused, mis endiselt moest ei lähe, võib teile ka meeldida punase ja valge kullaga sõrmused, mis on veidi eksootilisemad, kuid sama ilusad.


 • Hõbesõrmused naistele. Sellest väärismetallist sõrmused on erilised selle poolest, et sobivad nii igapäevaseks kui ka pidulikuks sündmuseks. Lisaks on need jõukohased igale eelarvele, isegi siis, kui need on kullatud ja kaunistatud teemantidega.

Miks valida just Given ehted?

Given on usaldusväärne juveeliehete jaemüügikett, millel on lai valik naiste sõrmuseid. Neid on lihtne otsida materjali, kivitüübi, hinna, suuruse või kaubamärgi järgi filtreerides. Küsimuste korral on meie klienditugi lahkelt teile abiks leidmaks just see õige!

Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.