Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Kõrvarõngad ()

Filter

Millised kõrvarõngad sobivad teile?

Mõnikord on hea enesetunde saavutamiseks vaja vaid paari kõrvarõngast. Naistele mõeldud kõrvarõngad värskendavad suurepäraselt välimust ja annavad sära. Olenemata sellest, kas teie valik on täna lihtsad rõngaskõrvarõngad, pikad kõrvarõngad või teemantidega kõrvarõngad, hindavad nad kindlasti seda, kuidas need teie välimusega kokku sobivad. Pea meeles üht – palju lihtsam on end paremini tunda, kui sind ümbritsevad väärtuslikud ja tähendusrikkad esemed, leia endale meeldivad kõrvarõngad, millel on tõeline väärtus sinu jaoks. Neid on Giveni valikus palju – leidke oma!


Mida ütlevad kõrvarõngad teie kohta?

Nagu heade kingade ja suurepärase kleidi puhul, kannavad naised kõrvarõngaid mitte ainult pühade ajal, vaid ka igapäevaselt. Vali need kõrvarõngad kandmiseks, mis sobituvad just sinu meeleoluga kokku. Muidugi on igasuguseid meeleolusid, aga kahtlemata annavad sinu valitud ehted edasi seda enesetunnet, mida hetkel tunned:

  • klassikaline - alati õige valik - klassikalised kullast, hõbedast või teemantkõrvarõngad turvalise edasikandjad;
  • kivikestega kõrvarõngad - väikesed kõrvarõngad, mis võivad täiuslikult täiendada riietust silmapaistmatu aktsendiga;
  • rõngaskõrvarõngad - klassikasse kuuluvad ka väikesed rõngad, Giveni valikus on need kaunitarid saadaval mõnekümnest paari tuhande euroni;
  • pikad kõrvarõngad - lõbutsemiseks, vaba aja veetmiseks või sõprade ja sõbrannadega kohtumiseks. Muidugi ka töö ajal. Pikad teemantkõrvarõngad tõmbavad nii palju tähelepanu, et nende kandmiseks peab olema julge. Kas teil on julgust?

Kuidas valida Giveni valikust õigeid kõrvarõngaid?

Oleme valmis olema Sinu teejuhiks õigete kõrvarõngaste leidmisel. Iga päev! Isegi kui sa pole veel kõrvu augustanud. Õige algus oleks meditsiinilised kõrvarõngad, kuid pärast seda - kogu Giveni ehtekollektsioon on avatud just Sulle. Meil on ka palju ilusaid kõrvarõngaid lastele. Oleme kõrvarõngahuvilised, seega võite julgelt küsida kõike, aitame valida. Kui soovid kinkida kõrvarõngaid, aga ei tea milliseid, siis saad kasutada kinkekaarti. Kui aga vajate kõrvarõngaid ise, valige, mida soovite - ost rõõmustab teid pikka aega.