Käevõrud ja käeketid naistele | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Käevõrud ()

Filter

Eksklusiivsed ja elegantsed naiste käevõrud ja käeketid

Naised armastavad käevõrusid kanda ning neid ei saa kunagi olla liiga palju. Mõnikord on nii, et iga riietusega on vaja kanda erinevat käevõru, teinekord aga - sama käevõru võid kanda kuude kaupa käes. Igatahes leiad oma uued lemmikehted kindlasti Giveni kollektsioonist, sest oleme hoolitsenud selle eest , et meil oleks lai ja kvaliteetne käevõrude valik. Tulge, võtke aega ja leidke see oma eriline ehe.


Millised käevõrud meeldivad naistele?

Oleme oma kollektsioonidesse lisanud naiste käevõrusid, mis paistavad silma kõrge kvaliteedi, taskukohase hinna ja läbimõeldud disainiga. Meilt leiate:

  • Kullast käevõrud naistele. Väga peene kuldketi või massiivse teemantiga – valik on väga lai. Meie valikus on loomulikult nii kollase kui ka punase ning valge kullaga käevõrusid;
  • Hõbedast käevõrud naistele. Kirjeldamatult kaunid, hõbetatud või kullatud käevõrud tulevad kasuks nii peenel üritusel, puhkusel kui ka igapäevaselt ringi toimetades;
  • Terasest käevõrud naistele. Meie valikus on vastupidavaid terasest käevõrusid, mis on kaunistatud kaunite pärlitega. Täpselt sama ebatavaline, vaata, see kindlasti meeldib Sulle!
  • Nahast käevõrud naistele. Kindlale stiilile sobiv käevõru. Kvaliteetne disain ja materjalid.

Miks kinkida naistele just Giveni käevõru?

Kui vajad endale või lähedasele kingituseks käevõru, siis Given on õige koht, kust leida taskukohast hinda, kõrgemat kvaliteeti ja meeldivat klienditeenindust. Lisaks on kõik ostud kuni kättesaamiseni kindlustatud. Leidke omale see õige käevõru!