Prossid naistele | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Prossid ()

Filter

Igapäevane ja pidulik sära - prossid

Pross, väike detail kullast või hõbedast, mis võib tundmatuseni muuta mistahes üldpilti. Given ehtekollektsioonide loomisel keskendume disaini ja materjalide kvaliteedile. Meilt leiad väärtuslikud ja kaunid prossid nii igapäevase riietuse kui ka erilise sündmuse jaoks.

Milline pross köidab teie tähelepanu?

Giveni e-poes on lai valik prosse, seega soovitame teil vaadata kõiki kollektsioone. Suure tõenäosusega on üks variantidest nii üllatavalt atraktiivne, et tekib soov see kohe ära osta ja oma lemmikriietusele lisada. Meie valikus on:

  • Prossid naistele.Valik on väga lai. Kuldsõlg, see on klassika – tutvu kindlasti teemantidega! Loomulikult on saadaval ka teiste vääriskividega, pärlite või tsirkoonidega prossid. Hõbedast prossid on omakorda eriti populaarsed tänu suurele sortimendile ja taskukohasele hinnale;
  • Prossid meestele. Meeste sortimendis on kullast ja hõbedast lipsunõelad;
  • Prossid lastele. Lapse rõõmustamiseks sobib hõbedane või kuldne pross palju paremini kui plastikust ehe. See on palju väärtuslikum ja loob traditsioone. Given kollektsioonis on laste prossid väga erilised – nii klassikalise disainiga kui ka koerte, kasside, liblikate ja muude olendite kujutistena.

Prossid on kingituseks väga hea valik - need on väga erinevad, väärtuslikud, taskukohase hinnaga ja neid ei saa kunagi liiga palju olla, eriti kui tegemist on Giveni prossikollektsioonidega. Milline pross Sulle silma ja soovide nimekirja sattus?