Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Due ()

Filter

DUE - KLASSIKALINE TEEMANTKOLLEKTSIOON ERILISTEKS HETKEDEKS

Klassikaliste teemantide kollektsioon Due kutsub tähistama maagilist hetke, mil kaks südant kohtuvad, kui nad hakkavad samas rütmis lööma. Teemantide puhas ja kirgas sära annab tõotuse – läbi sajandite, põlvkondade ja läbi tule ja vee kanda kaunist lugu tõelisest armastusest ja soovist leida oma hingesugulane. Kollektsioonis on kõige elegantsemad, mugavamad ja võrgutavamad teemantkõrvarõngaste, kaelakeede ja loomulikult sõrmuste klassikalised mudelid igale maitse ja finantsvõimekusega klientidele.

Spetsiaalselt loodud mitmekesises ja rikkalikus kollektsioonis on laialdaselt esindatud ehted teemantitega ja ka teiste vääriskividega, milleks on smaragd, safiir ja rubiin. Valgest, kollasest ja roosast kullast ehteid saab valida igale maitsele.

Due kollektsiooni ehted sobivad suurepäraselt eriliste hetkede tähistamiseks - kihlus, tähtpäevad, lapse sünd või lihtsalt armastuse väljendamiseks. Due on valik naistele, kes soovivad osta klassikalist teemantehtet, mis aja jooksul oma väärtust ei kaota.

Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.