Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Kõrvarõngad ()

Filter

Laste kõrvarõngad - armsad, ilusad, väärtuslikud.

Lastele on kingitud igapäevaseid mänguasju piisavalt, aeg on kinkida midagi tõeliselt ilusat ja väärtuslikku. Mõeldes meie elu tõelistele aaretele - lastele - oleme kollektsiooni valinud kaunid, armsad ja väärtuslikud kõrvarõngad.


Millised laste kõrvarõngad on Given kollektsioonis saadaval?

Laste kollektsioon:

  • Kuldkõrvarõngad
  • Hõbekõrvarõngad

Need kõrvarõngad on nii klassikalised kui ka sobivad väga väikestele lastele. Valikud on klassikalised täpid aga ka fantastiliselt kaunid ja peenelt kaunistatud südamed, metsloomad, lepatriinud ja lilled. Lastele mõeldud kõrvarõngaid saab kaunistada vääriskividega, sh teemantidega, või poolvääriskivide, pärlitega.

Laste kuldkõrvarõngad – kõlab tõesti hea kingitusena! Vaata Giveni laste kollektsiooni, vali lapsele sobivad ehted ja rõõmusta väärtusliku kingitusega!

Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.