Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Abielusõrmused ()

Filter

Klassikalised ja kvaliteetsed abielusõrmused

Abielu on traditsiooniline sündmus, mis ühendab kahte inimest, kahte perekonda ja kahte elu. See eriline sündmus võib olla igas maailma otsas erinev, kuid ühte traditsiooni võib leida pea kõigist pulmatseremooniatest – noorpaar vahetab sõrmuseid, lubades üksteisele armastust, usaldust ja igavest koosolemist. Abielusõrmused on sümbol, mis ühendab ja harmoniseerib noorpaari nii psühholoogiliselt kui ka visuaalselt. Giveni juveliiride meeskond on hoolikalt välja valinud praeguse hetke kõrgeima kvaliteediga sõrmuseid.

Abielusõrmused ja nende tüübid.

Kuigi tänapäeval on tavaks katsetada peaaegu kõigega, on abielusõrmused siiski tõsine ja läbimõeldud otsus. Olete nõus, et see traditsioon on nii juurdunud, et isegi vabamõtlejad, kunstnikud ja ekstravagantsed kuulsused valivad oma pulmadeks enamasti traditsioonilised sõrmused. Kuna juveelimeeskond austab seda soovi, siis nii disaini kui ka materjali poolest on klassikalised abielusõrmused kõige laiemalt esindatud ning uuendused tulevad vaid kullasulamite ja graveeringu näol. Heitke pilk meie pakkumistele.

  • Kollase kullaga abielusõrmused on sadu aastaid vana traditsioon, mis on tänapäevalgi kõige olulisem valik. Kollane kuld on populaarne oma kauni tooni ja vastupidavuse poolest;
  • Valgest kullast abielusõrmused – see valik muutub ka populaarsemaks. Valge kuld valitakse heledamate toonide jaoks;
  • Punase kullaga abielusõrmused – vasevärv annab kullale erilise punaka tooni, mida nimetatakse ka "roosikullaks";
  • Erinevatest kullaühenditest abielusõrmused - julgete paaride valik. Tavaliselt miksitakse valge ja kollase või punase kullaga;
  • Naiste ja meeste abielusõrmused - enamasti ostetakse abielusõrmuseid komplektina, et kõik peale suuruse oleks mõlemal abikaasal sama. Meie juurest saab sõrmuseid osta nii komplektina kui ka eraldi.

Trendid näitavad, et moodi on tulemas ka hõbedased abielusõrmused, mis sarnaselt hõbedaste kihlasõrmustega muutuvad populaarseks tänu soodsale hinnale.


Abielusõrmused 585 – sobivaim?

Abielusõrmused peavad vastu pikki aastaid, kuna juveliirid muudavad kulla kõvemaks, moodustades sulameid teiste metallidega. Valge kulla puhul - hõbeda ja muude valgete väärismetallidega. Punase kulla puhul kasutatakse näiteks vaske. Abielusõrmused 585 proovis tähendavad, et ehte spetsiifiline sisaldus on 58,5% kulda ja 41,7% muid metalle. Levinumad on 585 prooviga abielusõrmused, kuna need on vastupidavamad kui kõrgema klassi kullast tooted – sõrmuseid võib julgelt kanda ka igapäevaselt, kuna need on vastupidavad kriimustustele ja deformatsioonile.

Suurepärane materjali kvaliteet ja vastupidavus.

Given on suurepärane koht abielusõrmuste ostmiseks, olenemata sellest, kas teil on õige sõrmuse leidmiseks aega paar kuud või vaid paar päeva. Peaasi on teada, mida soovite, ülejäänu lahendame meie. Suureks eeliseks pole mitte ainult materjalide kõrge kvaliteet ja klassikaline disain, vaid ka:

  • Professionaalne ja mugav ostlemine - oleme investeerinud palju aega, häid ideid ja energiat, et Teil oleks mugav ja meeldiv meie juveelikauplustes ja veebipoes ostelda. Saate öelda oma soovid materjali, suuruse, eelarve osas ning meie pakume teile erinevaid sõrmuste variante. Abielusõrmuste hind Givenis on eriti sõbralik ja taskukohane, samuti pakume allahindlusi;
  • Võimalus osta üks abielusõrmus või komplekt - juhul kui vajate ainult ühte sõrmust - pole probleemi. Kui soovid komplekti - seda parem, meil on ka lai valik suuruseid;
  • Päeva jooksul võimalus sõrmuse suurust suurendada – vajadusel suurendab meie juveliir sõrmust. See võib juhtuda isegi ühe päevaga. Anna meile sõnum esimesel võimalusel, me mõistame, kui oluline see on;
  • Lihtne ja kiire tagastamine – kui juhtute disaini osas ümber mõtlema, kui suurus pole õige või leiate mõne muu mudeli – ärge muretsege, me teame, et abielusõrmuseid pole alati nii lihtne valida. Anname nõu mõne teise mudeli valimisel või leiame muu lahenduse.
  • 100% kindlustatud ja turvaline kohaletoimetamine – kõik saab olema täiesti turvaline – abielusõrmused on meie vastutusel, kuni need teie kätte jõuavad.

Heitke pilk meie kollektsiooni ja valige meie abielusõrmuste hulgast suurepärase kvaliteedi ja pikaealisusega sõrmus!

Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.