Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Sõrmused ()

Filter

Meeste sõrmused – staatus, väärtus, uhkus!

Sõrmus mehe sõrmes näitab väärtust. Jah, ka abielusõrmus. Arvestades seda, kui nõudlikud on mehed ehete valikul, oleme Giveni kollektsioonidesse valinud vaid kvaliteetseimad ja maitsekama disainiga tooteid.

Meeste sõrmused - kuidas valida?

Meie valikus on:

  • Kullast meeste sõrmused. Kuldsõrmused meestele on saadaval kolme erineva kullatüübiga: kollase, punase või valge kullaga sõrmused. Disaini poolest on valik üsna lai - väga ilusate abielusõrmuste kollektsioon, samuti briljantide, oonüksi või emailiga sõrmused;
  • Meeste hõbesõrmused. Kümnete hõbesõrmuste versioonide hulgast leiab nii ülimalt klassikalisi versioone kui ka eridisainiga sõrmuseid, mis on kaunistatud briljantidega. Kvaliteet on garanteeritud igaühele, et hõbesõrmused meestele kestaks kaua;
  • Kividega meeste sõrmused. Giveni kollektsioonide mitmekesisust saab näha ka meeste sõrmuste valikus – valikus on teemandid, safiirid ja elegantne oonüks.

Miks valida sõrmus Giveni e-poest

Antud ehete veebipood on sama läbimõeldud kui meie kollektsioonides olevad ehted. Võtke pakkumisega tutvumiseks aega ja valige õige sõrmus, täpsustades materjali, kivi, eelarve, suuruse või isegi kaubamärgi järgi. Kui vajate abi või nõu, võtke ühendust meie müügikonsultantidega. Oleme kindlad, et kõige ilusamad ja taskukohasema hinnaga meeste sõrmused leiate just siit. Leidke see õige!