Meeste käevõrud ja käeketid | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Käevõrud ()

Filter

Kvaliteetsed materjalid ja stiilne disain.

Kuigi naisi peetakse ehete suurimateks sõpradeks, siis teame meie – ka mees on hea ehteekspert. Antud meeste käevõrud vastavad kõrgeimatele nõuetele nii materjalide kui ka disaini osas, mistõttu on need väga populaarsed meie valikus. Kui otsid kingitust endale või lähedasele – tutvu meie valikuga, kindlasti leiad midagi ideaalset!


Milliseid meeste käevõrusid valida Givenist?

Meie e-poest leiate meeste käevõrusid, valides erinevaid filtreid. Populaarsemad valikud:

  • Meeste kullast käevõrud. Pakume nii klassikalises kui ka modernses stiilis meeste kullast käevõrusid. Leiad need kollase, punase või valge kullaga. Valides õige suuruse ja eelarve, leitakse õige käevõru väga kiiresti!
  • Hõbedast käevõrud meestele. Taskukohase hinnaga ja väga elegantne ehe, mis lisab väärtust nii igapäevasele kui ka pidulikule sündmusele. Pea meeles, et väärismetall on väärtus, mis käib läbi aja, seega võib hõbedast käevõrusid kinkida meestele ka siis, kui kandjal see juba on;
  • Nahast käevõrud meestele. Need käevõrud on pigem stiilielement kui ehted. Stiilielement peab olema ka kvaliteetne, nii et Giveni valikust leiate vaid kindla valiku meeste nahast käevõrusid;
  • Terasest ja keraamilised käevõrud meestele. Need käevõrud on suurepärane abivahend, kui riietusele on vaja anda kvaliteedi- ja disaininüanss. Vaata terasest ja keraamilisi käevõrusid, need on mehelikud ja elegantsed.

Kuldsed käevõrud meestele? Kas parem on hõbe, nahk, teras või keraamiline? Milliseid meeste käevõrusid sa täna vaatad? Vaata meie ehtevalikut ja rõõmusta ennast või kui see on mõeldud kingituseks, siis tead - mees hindab seda!