GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Opla ()

Filter

OP-LA- EHTED KÕIGE PISEMATELE

Op-la kollektsioon on pühendatud kõige kallimatele – meie lastele, kes vajavad alati tähelepanu, mõistmist, julgustust ja armastust. Need armsad ehted on kaunis ja meeldejääv kingitus pühade puhul – sünnipäevaks, ristimiseks ning sobivad igaks teiseks eriliseks hetkeks, mida soovitakse jäädvustada ja meelde jätta.

Op-la kollektsiooni sümboliks on mängukaru. Kollektsioonis on erineva kuju ja disainiga kõrvarõngad – nii inglise kui ka prantsuse kinnitusega. Suurust reguleeritava kinnitusega ketid ja käevõrud, samuti suuruse reguleerimise võimalusega ripatsid ja sõrmused.

Erilist tähelepanu väärib kvaliteetsed hõbelusikad – klassikalised kingitused ristimiseks ja ka hõbedane kõristi, mis saab olema ainulaadne esimene kingitus lapsele, mis jääb alatiseks elu esimeste imeliste hetkede sümboliks. Esimene ehe on alati eriline, nii et Op-la kollektsiooni ehted on valitud siira armastuse ja hoolega, et kõige pisemaid rõõmustada.

Op-la ehted on valmistatud valgest, roosast ja kollasest kullast 585 prooviga. Lisaks pakuvad GIVEN kauplused hõbeehete kollektsiooni. Mänguline disain ja kujundid on loodud spetsiaalselt lastele. Kõrvarõngaste klambrid on disainitud nii, et need sobiksid mugavalt laste väikestesse kõrvadesse ja hoiaksid kindlalt, vähendades kaotamise ohtu.

Kollektsioonis on kombineeritud ehted vääriskividega - rubiinid, teemandid ja safiirid, aga ka poolvääriskividega - ametüstid, topaasid, tsitriinid jne. Samuti on lai valik värviliste ja värvitute tsirkoonidega ehteid.


Mida kinkida lapsele?

Op-la lasteehteid saab kanda igas elusituatsioonis, oluline, et see on lapsele kaunis ja väärtuslik kingitus. Kingitus lapsele valitakse tavaliselt sõltuvalt sündmuse tüübist ja lapse vanusest. Kõige sagedamini valitud:

  • sünniks: ripatsid, initsiaalid, hõbelusikad;
  • ristimiseks: ripatsid, ristid, hõbelusikad;
  • lõpetamiseks: kaelakeed, sõrmused ja kõrvarõngad;
  • sünnipäevaks: prossid, käevõrud, kaelakeed ja sõrmused.