Lilly Spring ehtekollektsioon | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Lilly Spring - briljantidega ehted ()

Pakkumine kehtib ainult registreeritud klientidele

Filter

LILLY SPRING- INSPIREERIV TEEMANTIDE LAKOONILINE KOLLEKTSIOON

Lilly Spring Jewellery kollektsioon on mõeldud naisele, kes soovib kõrgeima kvaliteediga väärtuslikke ja peeneid ning rikkalike nüanssidega ja läbimõeldud disainiga kvaliteetehteid.

Lilly Springi kollektsioonid hõlmavad mitmesuguseid stiile, alates moodsatest kombineeritavatest ehetest, mis loovad kandmisel lugematuid variatsioone, kuni väga elegantsete rangemete vormideni, mis on läbimõeldud ja nüansirikka väljanägemisega. Kõiki selle kaubamärgi juveele ühendab aga püsiv ja vankumatu väärtus – kõrgeimad kvaliteedistandardid, elegantne disain ja peened vormid.

Lilly Spring kaubamärgi ehted on valmistatud valgest, punasest ja kollasest kullast, mis võimaldab klientidel valida oma eelistusele sobivaima.

Tuleb märkida, et Lilly Spring ehteid kaunistavad ainult kõrgeima kvaliteediga vääris- ja poolvääriskivid: kvaliteetsed teemandid ja safiirid, õrn kvarts ja pärlmutter, ilmekas oonüks, säravad ametüstid ja topaasid, malahhiit.

Igal aastal täieneb Lilly Springi brändivalik uute hooajalisteste moetrendidest inspireeritud juveelidega, pakkudes naistele kogeda ja tutvuda ehtemaailma uusimate trendidega.