Colours ehtekollektsioon | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Colours ()

Filter

COLOURS- VÄRVILISTE KIVIDEGA EHTEKOLLEKTSIOON


Valitud värvilised kivid, mis inspireerivad sind end iga päev kaunistama. Selle kollektsiooni kaasaegne ja klassikaline ehete disain on teie igapäevase ilme eredaks aktsendiks. Kuldehted igale maitsele, mille hulgast leiab igaüks oma lemmikkivi ja -värvi. See ehtekollektsioon sisaldab nii looduslike poolvääriskividega ehteid kogu maailmast kui ka sünteetiliste kalliskividega ehteid.

Coloursi kollektsioonis on ehted, mis on valmistatud 585-karaadisest kullast koos poolvääriskividega: tsitriin, topaas, malahhiit, oonüks, kvarts, ametüst jne.

Juba iidsetest aegadest on tõelisteks vääriskivideks peetud nelja looduslikku päritolu mineraali – rubiini, teemanti, smaragti ja safiiri. Poolvääriskive on palju rohkem: kvarts, akvamariin, ametüst, opaal, topaas, korall, nefriit, jaspis, ahhaat, kuukivi ja paljud teisi orgaanilise päritoluga materjale - merevaik ja pärlid. Eksperdid hindavad vääriskive keemiliste ja füüsikaliste kriteeriumide järgi: selgus, värvus, optilised efektid, kuju jne. Hind sõltub ka sellest, kui harva kivi looduses leidub.