Given juveelimaailma blogi | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

ABIELUSÕRMUSED

Kuldsed või hõbedased abielusõrmused? GIVEN´i 5 lihtsat sammu abielusõrmuste valimiseks


Igal ehtel on oma armastuse lugu!


Abielusõrmused on sümbol, mis ühendab ja harmoniseerib noorpaari nii hingeliselt kui ka visuaalselt. Kõige populaarsemad abielusõrmused on kollasest kullast, see on populaarne oma kauni tooni ja vastupidavuse poolest. Kuid üha rohkem valitakse ka valgest kullast ja või punasest kullast sõrmuseid. Enamasti ostetakse abielusõrmuseid komplektina, et sõrmused oleksid oma kallimaga samasugused, kuid reegel see muidugi pole. Givenist saab sõrmuseid osta nii komplektina kui ka eraldi. Uudsem trend on ka hõbedast abielusõrmused, mis on Givenis saadaval nii briljantidega kui kullaga põimituna.

Abielu on üks suuremaid ja tähtsamaid sündmusi elus, seda seostatakse traditsioonide ja rituaalidega, mida inimesed on järginud tuhandeid aastaid. Abieluhetkeks valmistumine on alati seotud mitte ainult rõõmu ja iluga, vaid ka vastutusega, et kõik läheks täpselt nii, nagu peab. Abielusõrmused on sümbol, mis ühendab ja harmoniseerib noorpaari nii hingeliselt kui ka visuaalselt. Sõrmuste valimine võib olla keerulisem pulmaeelne ülesanne, kuna see on üks esimesi otsuseid, mille paar peab koos vastu võtma. Loe edasi, et saada teada viis lihtsat sammu, mis muudavad abielusõrmuse valimise protsessi lihtsamaks!
Pea meeles, et parim sõrmus on see, mis meeldib sulle! Olgu see kasvõi võilillest, peaasi, et sellega kaasneb armastus ja õnn.

1. Kullast või hõbedast abielusõrmused?


Traditsiooniliselt on kõige populaarsemad kullast abielusõrmused. Kollasest, punasest ja valgest kullast sõrmused on olnud abielu sümbolid juba iidsetest aegadest. Uudsem trend on ka hõbedast abielusõrmused, mis on Givenis saadaval nii briljantidega kui kullaga põimituna.
Valik kulla kasuks tehakse tavaliselt traditsioonidest lähtuvalt, kuna kullast abielusõrmus sümboliseerib väärtusi, pikaealisust ja tarkust, kuid neidsamu väärtusi omistatakse paljudes kultuurides ka hõbedale. Kui te pole kindel, milline materjal teile rohkem meeldib, võite külastada näiteks GIVEN kaupluseid ja tutvuda mõlemate variantidega.

2. Kui suur on sõrmuste ostmise eelarve?


Abielusõrmuste eelarve on teie edasiste otsingute jaoks hea lähtepunkt. Kuldsõrmused nõuavad rohkem investeeringuid, kuna kuld ise on kallim, samas kui hõbe on säästlikum valik. Näiteks GIVEN hõbedast abielusõrmused on saadaval alates 54 EUR ja kullast abielusõrmused alates 204 EUR.

Väärtus, mis ei ole majanduslik


Kas poleks ütlemata kaunis, kui sinu pere abielusõrmustes põimuks mitmed generatisoonid? Kui sinu vanaema või ema juveelilaekas on üksik või mitte kasutust leidev kuldehe, kas poleks imeline anda ehtele taasünd põimutuna teie pere sümbolisse? Too seismajäänud kuldehted Given kauplusesse ja vastu saad väärika ostukrediidi uute abielusõrmuste soetamiseks. Nii kandub emotsionaalne väärtus edasi ja saab öelda, et ka teised perekonnaliikmed andsid kauni panuse uue pere sümbolisse.

3. Disain – klassikast avangardini


Kui me mõtleme abielusõrmustele, tavaliselt meenuvad klassikalised kullast sõrmused, kuid tänapäeva reaalsus näitab, et inimesed valivad ka ebatavalisema disainiga sõrmuseid. Et mõista, milline sõrmus saab teie abielu sümboliks, tehke väike uuring – vaadake teiste inimeste abielusõrmuseid, uurige internetist erinevaid metalle ja nende tähendust. Abielusõrmused võivad olla segu erinevatest materjalidest, nad võivad olla ka kaunistatud vääriskividega.

4. Sobitamine – kas paari abielusõrmused peavad sobima?


Mis siis, kui pruudile meeldib üks sõrmuse stiil ja peigmehele hoopis teistsugune sõrmus? Sõrmuste valimine võib olla esimene tõsisem väljakutse, et milleski väga olulises kokku leppida. Sõrmuste kooskõlastatud välimus võib olla heaks sümboliks paari enda kokkusobivusele, kuid pidage meeles – kuigi kombeks on abielusõrmuseid omavahel sobitada, on see lõpuks paari enda otsus. Samuti juhtub, et abielusõrmused on erinevad, kuid neile on graveeritud sama sõnum.

5. Abielusõrmuste ostukoht tuleb valida õigeaegselt!


Nagu kõike olulist, ei tasu ka abielusõrmuste ostmist viimasele hetkele lükata. Pole midagi närvesöövamat kui teadmine, et oled leidnud oma elu suursündmuseks õige sõrmuse, kuid kättetoimetamist lubatakse pärast pulmakuupäeva. Nagu eelpool juba mainitud, võib esimest otsingut julgelt alustada internetist või sõprade ja pere seast abielupaaride abielusõrmuseid põhjalikult uurides. GIVEN kollektsioonides on rohkem kui viiskümmend erinevat tüüpi abielusõrmust, mida saate vaadata nii veebis www.given.ee kui ka isiklikult kauplustes üle Eesti. Suurema osa saab osta kohe, kuid erisoovide korral (näiteks kui soovid graveerida pulmakuupäeva, abikaasa nime vms) on kindlam kõik õigel ajal ära teha.

Leidke usaldusväärne ehteekspert


Kui soovite täna õiget sõrmust leida, tutvuge juba valikuga GIVEN e-poes www.given.ee. Valige kullast või hõbedast abielusõrmuse otsingufilter ja vaadake saadaolevaid suurusi ja eelarveid. Muutke see protsess huvitavaks sündmuseks, mida koos veeta pulmadeks valmistudes. Kui soovid professionaalset abi, võta ühendust vastutulelike GIVEN konsultantidega, kes aitavad nõuga nii materjali kui disaini valikul.

Muidugi pole kõigi elu suursündmuste jaoks ehete usaldusväärse partneri leidmine lihtne ülesanne, kuid kihlasõrmuste või abielusõrmuste ostmine võib olla hea algus. Miks just GIVEN? Kuna tegemist ei ole tavalise juveelipoega, kus ostlete, see on kaasaegne ja usaldusväärne ehtebränd, mis aitab teid kõikides ehetega seotud küsimustes, olgu Teil vaja abielusõrmuseid, ristimisripatseid, kõrvarõngaid, mansetinööpe, uusima moe kaelakeesid või juveliiri teenuseid.