Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost Vaadake ostukorvi
Kõik kauplused

GIVEN, Viru keskus

Viru väljak 4, Tallinn

Tööaeg

E-P 10:00 - 21:00

Kuidas meie juurde tulla autoga?

Viru Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel asub ööpäevaringselt avatud südalinna soodsaim parkimismaja koos Eesti suurima elektriautode laadimisalaga Viru VooluRing. Parklasse mahub 456 sõidukit ning parkla sissepääs asub Narva mnt poolsel küljel, Sokos Hotell Viru kõrval. Parklast on mugav juurdepääs Viru Keskusesse. Parkimise maksumus on 1 tund 2.00 € ja Iga alustatud 30 minutit 1.00 €. Sama päeva Kaubamaja ostutšeki alusel on parkimine 20% soodsam. Elektriautode omanikele esimesed 30 min tasuta (tasumine 3. korrusel kassas).

Kuidas meie juurde tulla ühistransportiga?

Viru keskuse all asub bussiterminal, kus peatuvad bussid nr 1A, 8, 14, 15, 18, 18A, 20A, 29, 35, 38, 40, 44, 48 ja 51. Pärnu maantee Viru bussipeatuses peatuvad bussid nr 5, 14, 18, 18A, 20, 20A, 21, 21B, 36, 40, 41, 41B, 48 ja 73 ning sissepääs keskusesse asub Tammsaare pargi poolt. Narva maanteel asuvas Hobujaama peatuses peatuvad kõik trammid - 1, 2, 3 ja 4 ning sissepääs keskusesse asub A.Laikmaa ja Narva mnt ristmikul. A.Laikmaa tänaval asuvas Laikmaa bussipeatuses peatub buss nr 2 ja sissepääs keskusesse on kohe peatuse vastas. Estonia puiestee poolt Kaubamaja peatuses peatuvad trollid nr 1 ja 3 ning Viru keskusesse saab läbi Tallinna Kaubamaja.

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

Kauplustes Given by Grenardi on esindatud väga lai juveelitoodete valik. Kõige soodsamad pakkumised, allahindlused ja alati kõrgel tasemel klienditeenindus.

Intressivaba järelmaks

Võimalus tasuda toote eest igakuisete maksetena ilma intresside ja enammakseteta. Järelmaks - on mugav teenus, mille saab vormistada kaupluses kohapeal kõigest kümne minutiga.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenuindus.

Kinkekaardid

Pakume kinkekaarte, mis annavad teie lähedastele võimaluse valida kingituse, mis tõesti soojendab nende südant. Kinkekaarte saab kasutada nii GRENARDI kui GIVEN by Grenardi kauplustes.

Given juveelikauplus Tallinnas Viru kaubanduskeskuses

Kaasaegne ja stiilne juveelipood Given by Grenardi asub Viru keskuses esimesel korrusel. Kaupluses on esindatud lai valik kuld- ja hõbeehteid naistele, lastele ja meestele. Kõige soodsamad pakkumised, allahindlused ja kõrgel tasemel klienditeenindus.

Given juveelikauplus Tallinnas
Given by Grenardi Tallinn
Given kullapood Viru keskuses
Given kullapood Viru keskuses Tallinnas
Juveelipood Given
Kullapood Tallinnas
Kullapood Tallinnas Viru keskuses
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.