Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost
Kõik kauplused

GIVEN, Origo

Stacijas laukums 2, Rīga

Tööaeg

E-P 10:00 - 21:00

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

Given kauplustes on esindatud väga lai valik juveeliehteid naistele, meestele ja lastele. Kõige soodsamad pakkumised, allahindlused ja alati kõrgel tasemel klienditeenindus.

Intressivaba järelmaks

Kõikides Given kauplustes ja epoes on võimalik kasutada järelmaksu 0€ sissemakse ja täiesti intressivabalt, luues võimaluse osta ihaldusväärseid juveelitooteid ilma suurema väljaminekuta.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenindus.

Kullavahetus

Turu parima hinnaga kullavahetus. Too oma seisma jäänud kuld GIVENi kauplusesse ja saa vastu turu parima hinnaga väärikat ostukrediiti!

Kinkekaardid

Kui soovid kinkida midagi püsivat ja väärtuslikku, aga ei oska valida - kingi valikuvabadus GIVEN kinkekaardiga! Vali kas elektrooniline või trükitud kinkekaart. Kinkekaarte saab soetada kõigist GIVEN kauplustest ja e-poest.

Given kauplus Origo kaubanduskeskuses

Suur juveelipood Riia südalinnas, Origo kaubanduskeskuses. Suur valik ehteid, taskukohased hinnad. Swarovski kristallidega ehted, kullast ja hõbedast ehted. Naistele ehted, meestele aksessuaarid ja kaunid kingitused ristimiseks. Intressivaba järelmaksuteenus, samuti kinkekaartide ostmise võimalus.

Juvelieru veikals Rīgas centrā
Juvelierizstrādājumi Rīgas centrā
Juvelieru veikals Given by Grenardi
Juelierizstrādājumi t/c Origo
Given by Grenardi
Zelta juvelierizstrādājumi Given by Grenardi veikalā Origo
Moderna apkalpošana juvelieru veikalā Origo