Juveelipood Given Rietumu Centrs keskuses | GIVEN

Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost
Kõik kauplused

GIVEN, Rietumu Centrs

Jaunā ostmala 3/5, Liepāja

Tööaeg

E-P 10:00 - 21:00

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

Given kauplustes on esindatud väga lai valik juveeliehteid naistele, meestele ja lastele. Kõige soodsamad pakkumised, allahindlused ja alati kõrgel tasemel klienditeenindus.

Intressivaba järelmaks

Kõikides Given kauplustes ja epoes on võimalik kasutada järelmaksu 0€ sissemakse ja täiesti intressivabalt, luues võimaluse osta ihaldusväärseid juveelitooteid ilma suurema väljaminekuta.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenindus.

Kullavahetus

Turu parima hinnaga kullavahetus. Too oma seisma jäänud kuld GIVENi kauplusesse ja saa vastu turu parima hinnaga väärikat ostukrediiti!

Kinkekaardid

Kui soovid kinkida midagi püsivat ja väärtuslikku, aga ei oska valida - kingi valikuvabadus GIVEN kinkekaardiga! Vali kas elektrooniline või trükitud kinkekaart. Kinkekaarte saab soetada kõigist GIVEN kauplustest ja e-poest.

Juveelipood Given Rietumu Centrs keskuses

Vääris- või poolvääriskividega kullast ja hõbedast ehted naistele, meestele ja lastele. Kulla kokkuost parima hinnaga, kinkekaardid, järelmaksu võimalus, ehete parandus. Erinevad ja eksklusiivsed kaubamärgid igale maitsele.

Juvelieru veikals Liepājā, Rietumu Centrā
Juverlierizstrādājumi Liepājā
Zelta juvlierizstrādājumi LIepājā
Zelta juvelierizstrādājumu kolekcijas Liepājā